flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апарат суду

Керівник апарату суду

Прокопишин Людмила  Степанівна.

В 1999 році закінчила Львівський державний університет імені І.Франка за спеціальністю «Географія» та присвоєно кваліфікацію фізико-географ. викладач.

В 2005 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Правознавство» та присвоєно кваліфікацію юрист.

З червня 2000 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Заступник керівника апарату суду

Михавків Леся Миронівна.

В 1996 році закінчила Івано-Франківський комерційний коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобула кваліфікацію бухгалтер.

В 2001 році закінчила Тернопільську академію народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію економіст-правознавець.

З квітня 1997 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Помічники суддів:

Петрів Іванна Дмитрівна

В 2000 році закінчила Коломийський коледж права і бізнесу за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

В 2001 році закінчила Тернопільську академію народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З травня 2002 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Халацька Богдана Вікторівна

В 2000 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З вересня 2002 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Зваричович Мар`яна Іванівна

В 2005 році закінчила Міжнародний науково-технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст-юрист.

З грудня 1999 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Секретарі судового засідання:

Ганчар Леся Василівна

В 2004 році закінчила Коломийський коледж права і бізнесу за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію «юрист».

В 2006 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Київський міжнародний університет» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З вересня 2004  року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Ганчар Тетяна  Ігорівна

В 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З грудня 2004 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Бойко Надія Зіновіївна (призначена на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного  працівника).

В 2012 році закінчила Стрийський коледж Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з права.

В 2014 році закінчила Державний вищий навчальний заклад» Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за напрямком підготовки «Правознавство» та здобула кваліфікацію бакалавра правознавства.

В 2015 році закінчила Державний вищий навчальний заклад» Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» та здобула ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З грудня 2016 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Латик Вікторія  Євгенівна

В 2003 році закінчила Болехівський лісогосподарський коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та здобула кваліфікацію бухгалтер.

В 2006 році закінчила Українську академію наук Приватний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва» та отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавр права.

В 2008 році закінчила Міжнародний науково-технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З січня 2007 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Старший секретар суду :

Барабаш Вікторія  Миронівна

В 2008 році закінчила Стрийський коледж Львівського державного аграрного університету за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

В 2011 році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З грудня  2008 року розпочала трудову діяльність в Болехівському міському суді.

 

Корпан Марія Вікторівна (призначена на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

В 2009 році закінчила Державний вищий навчальний заклад» Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З вересня 2011 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франківської області.

 

Секретарі суду:

Іванів Світлана Іванівна

В 1997 році закінчила Коломийський коледж права і бізнесу за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

В 2006 році закінчила Бережанський агротехнічний інститут Національного аграрного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємств» та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємств.

В 2017 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист.

З березня 2004 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франкіської області.

 

Консультант суду

Миленька Марта Володимирівна

В 2011 році закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і отримала повну вищу освіту за  спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр права.

З грудня 2012 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франкіської області.

 

Головний спеціаліст з інформаційних технологій

Паздерський Ігор Володимирович

В 2009 році закінчив Університет економіки та права «КРОК» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

З березня 2008 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франкіської області.

 

Судовий розпорядник

Левандовський Микола Володимирович

В 2006 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

З березня 2008 року працює в Болехівському міському суді Івано-Франкіської області.